Yardım

Hangi ürünü alacağını bilmeyen kişisel veya kurumsal müşterilerimizin aklındaki tüm soruları giderebilecek bir firmayız. Siz sadece bize şase numaranızı ve hangi ürünü istediğinizi söylüyorsunuz. Ekibimiz de aracınızla en uyumlu ürünü söyleyerek size teklif sunuyorlar. Teklifi kabul ettiğiniz zaman en kısa sürede kargolayarak tarafınıza ulaştırmaya çalışıyoruz. Çevik Otomotiv'e güvenebilirsiniz.

Tabi ki sipariş verebilirsiniz. Ürünü sepete ekledikten sonra "Üyeliksiz devam et" butonuna tıklayarak gerekli bilgileri doldurunuz. Ardından ödemeyi yaparak siparişi vermeniz yeterlidir.

Tabi ki ürünü mağazadan alabilirsiniz. WhatsApp butonuna tıklayarak hangi ürünü istediğinizi ekibimize iletiniz. Ekibimiz ürünü hazırlayıp sizin için ayıracaktır. Mağazaya geldiğiniz zaman ürünü inceleyip, ödemeyi de mağazada yapabilirsiniz. 

Şase numaranızı üretinin aracınıza verdiği özel bir numaradır. Bu numara ile aracınıza takılı olan parçaları görüp size, aracınızla uyumlu olan ürünü vermeyi hedeflemeteyiz. Şase numarası özel bir bilgi değildir.

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et